Informacje o Mnie

Jestem dyplomowanym masażystą,refleksologiem. Ukończyłam naukę w dziedzinie masażu i refleksologii.

Masażami zajmuję się już 8 lat a profesjonalnie od 4 lat. Praktyki odbywałem w szpitalach w sanatoriach w domach spokojnej starosci, hotelch, spa, gabinetach odnowy biologicznej jak i w prywatnych gabinetach rehabilitacyjnych. Pracowałem w Polsce i za granicą ( Floryda-Miami, Anglia-Londyn)

Z Masażami i refleksologią spotkałem się dzięki mojemu zainteresowaniu medycyną i medycyną niekonwencjonalną. Jednak właśnie ta druga metoda leczenia wzbudziła mój największy entuzjazm, poprzez odnoszone rezultaty i zdrowie pacjentów.

Od tego czasu jest to moja wielka pasja, zainteresowanie. Pomoc ludziom zmagających sie z bólem i dolegliwosciami dnia codziennego, przynosi mi wiele radosci z wykonywanej pracy po której widać rezultaty w postaci zdrowego usmiechu pacjenta.

Odkąd zaczęłam wgłębiać się w tajniki masażu i refleksologii, bardzo szybko okazało się jak skuteczna i przydatna jest ta metoda. Pomagała mi ona bowiem wielokrotnie ratować obolałych przyjaciół i znajomych w krytycznych stanach choroby np. choroby serca, rwy kulszowej, zwichnięć, depresji, stresu, bezpłodnosci, w stanach omdleń, osłabień inmunologicznych,...... a nawet z chorobami związanymi z nowotworem.

Widząc jak świetne rezultaty przynoszą masaże, refleksologia, dlatego polecam zapobiegać chorobą a nie dopuszczać do sytuacji krytycznych, które często kończą się operacją i skutkami ubocznymi po niej, czego nikomu nie życzę.

Dziś jestem pewien, że warto było poswiecić czas na naukę, kosztem wielu wyżeczeń aby móc dzis wykonywać ten zawód. Po wszystkich egzaminach uzyskałem państwowy numer masażysty 25731 z czego jestem bardzo dumny, ale to nic w porównaniu z umiechem przemiłych, kulturalnych i wspaniałych pacjentów, których to dane było mi poznać.

Czasami zdarza się, że w bardzo ciężkich przypadkach odwiedzam chorych w domu albo w szpitalu. Przekonałam się, że to wspaniała metoda wspomagająca pracę lekarzy.

 


  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.rehabilitant.bloog.pl     www.rehabilitant.bloog.pl    www.rehabilitacje.pl       www.masaz.com

 

Kontakty

"Image" Tczew

Jana Brzechwy 5, Tczew
58 531 87 26

58 531 87 26

Wyszukiwanie

Masaż

Pomoc Duchowa

Łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę. A to pochodzi nie od was, lecz jest darem Boga: nie z uczynków, aby się nikt nie chlubił.
 

Efezjan 2:8-9


Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych - osiągniesz zbawienie.Rzymian 10:9


Bóg zaś okazuje nam swoją miłość [właśnie] przez to, że Chrystus umarł za nas, gdyśmy byli jeszcze grzesznikami.Rzymian 5:8

Albowiem zapłatą za grzech jest śmierć, a łaska przez Boga dana to życie wieczne w Chrystusie Jezusie, Panu naszym.

Rzymian 6:23Bóg w swoim wielkim miłosierdziu przez powstanie z martwych Jezusa Chrystusa na nowo zrodził nas do żywej nadziei.

1 Piotra 1:3Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne.


Jana 3:16


 

 

www.stres.o7.pl

Turez Hotele

© 2010 Wszystkie prawa zastrzeżone. Polska.d9b.eu

Załóż własną stronę internetową za darmoWebnode

POLSKA LOGO RU FORUM FAQ